تبلیغات
جزیره ی سرگرمی - انتقال نکونام؛ معامله دو سر سود
تبلیغات
لینکستان
اپیشنهاد سایت
 
لیگ ایران و بازی در استقلال دیگر جذابیتی برای نکونام ندارد. او با این ذهنیت به استقلال آمد که می تواند با این تیم به قهرمانی لیگ برسد.

انتقال نکونام؛ معامله دو سر سود
 لیگ ایران و بازی در استقلال دیگر جذابیتی برای نکونام ندارد. او با این ذهنیت به استقلال آمد که می تواند با این تیم به قهرمانی لیگ برسد. سرمربی استقلال را هم کسی می دانست که هم رابطه خوبی با او دارد و هم اینکه راه قهرمان شدن را بلد است.

 در ابتدای فصل مجتبی جباری، فابیو جان واریو، رودریگو توزی و فریدون زندی حضور داشتند و این یعنی تیمی قدرتمند برای قهرمان شدن در لیگ اما الان هیچ کدام از این بازیکنان نیستند که بتوانند برای قهرمانی استقلال لازم باشند.

انتقال نکونام؛ معامله دو سر سود

دومین دلیل برای جدایی نکونام عدم استقبال هواداران استقلال از بازی های خانگی این تیم است. او قبل از اینکه به استقلال بیاید این تصور را در ذهنش داشت که برای هر بازی حداقل 50 تا 60 هزار نفر برای بازی های استقلال به ورزشگاه می آیند ولی آنچه که او در روزهای صدرنشینی استقلال در ورزشگاه دید چیزی در حدود فک و فامیل های بازیکنان، لیدرها و سربازان ورزشگاه آزادی بود که به استادیوم می آمدند!

حتی خود او هم در مصاحبه ای به این موضوع اشاره کرده بود. شرایط استقلال به گونه ای پیش رفت که روز بازی با داماش صدرنشینی لیگ را هم از دست داد، صدرنشینی که برای نکونام یک دلخوشی بود و حالا دیگر آن را نمی بیند.

مشکلات مالی استقلال

قرارداد نکونام با استقلال یک میلیارد و نهصد و پنجاه میلیون تومان است و تا الان فقط 800 میلیون تومان به او پرداخت شده است. باشگاه استقلال هم با بی پولی دست و پنجه نرم می کند و پیشنهاد چشمگیری که شماره 6 گرفته فرصت خوبی برای استقلال است که هم نکونام را لژیونر و هم سود سرشاری نصیب استقلال کند.

مطالب مرتبط با ورزش

هنرمندان استقلالی و پرسپولیسی را بهتر بشناسید!+عکس

جام حذفی قرعه‌کشی شد!/ پرسپولیس و استقلال تا فینال به هم نمی‌خورند

عکسهای بدنسازی

مقالات بدنسازی

عشق

  برای دیدن انجمن گپ وگفتگوی سایت کلیک کنید

936936 Advertize

:: مرتبط با: ورزشی ,
:: برچسب‌ها: جواد نکونام , استقلال ,
ن :
ت : یکشنبه 19 آذر 1391
 
 
موضوعات
تبلیغات