تبلیغات
جزیره ی سرگرمی - خیرخواه ترین هالیوودی های 2012 +عکس
تبلیغات
لینکستان
اپیشنهاد سایت
 
 تیلور سوئیفت به عنوان خیرخواه ترین هالیوودی در سال 2012 انتخاب شد. به گزارش پرشین وی این خواننده 23 ساله سبک کانتری اولین نفر در لیست 20 نفره افراد مشهوری که در سال 2012 بیشترین کمک را در امور خیریه کرده بودند قرار گرفت. طبق گزارش یک سازمان خیریه تیلور...

تیلور سوئیفت به عنوان خیرخواه ترین هالیوودی در سال 2012 انتخاب شد. به گزارش پرشین وی این خواننده 23 ساله سبک کانتری اولین نفر در لیست 20 نفره افراد مشهوری که در سال 2012 بیشترین کمک را در امور خیریه کرده بودند قرار گرفت.

طبق گزارش یک سازمان خیریه تیلور با پرداخت 4 میلیون دلار به موزه در صدر قرار گرفت.به گزارش پرشین وی ستاره سابق دیزنی مایلی سایرس 20 ساله با کمک به سازمان حمایت از حیوانات برای یافتن سرپناه برای سگ های در معرض کشته شدن نفر دوم این سازمان شناخته شد.

 

خیرخواه ترین هالیوودی های 2012

چانینگ تاتوم نیز با کمک در سازمان جنگل های باران زا نفر سوم این لیست قرار گرفت.لیدی گاگا نفر چهارم و جاستین بیبر نفر پنجم شناخته شدند.

رابین رابرت، پینک، لی بورن جیمز، سلنا گومز ، ایان سامرهالدر، جی زی و بیانسه ، جورج تاکی، بن افلاک، اما استون و اندرو گارفیلد ، رایان سیکرست ، دمی لوواتو ، کری اندروود، اولیویا مان ، سوفیا ورگرا و درو بریز به ترتیب افراد دیگر این لیست را تشکیل دادند.

 خیرخواه ترین هالیوودی های 2012 خیرخواه ترین هالیوودی های 2012

نفر دوم مایلی سایرس (راست) و چانینگ تاتوم (چپ)

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی
:: مرتبط با: عکس بازیگران مرد , عکس , عکس بازیگران زن , سینما ,
ن :
ت : یکشنبه 10 دی 1391
 
 
موضوعات
تبلیغات